Faience de Nevers - 18th century plate - French Revolution period - 1791 -
David Leviathan - Man in expressive pose - lithograph A.P. with personal dedication
Richard Anuszkiewicz - Winter suite (Light Blue with Silver) 32/95, 1979
Jean Paul Vroom - Girl with diabolo - etching
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1972 |
Technique | Offset |
Support | Paper |
Style | Modern |
Subject | Landscape |
Framed | Not framed |
Dimensions | 100 x 65 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 190 |
Karakteristiek werk van Pieter Engels, uitgegeven door Prent 190. Offset op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’72-’73) en genummerd (7/190), in de druk volledig omschreven en nogmaals gesigneerd en gedateerd. In redelijke conditie; aan de randen van het blad zitten kreukjes (vooral bovenaan) en hier en daar een klein scheurtje. Strak ingelijst met passe-partout is het werk prima toonbaar.
Afmetingen: 100cm x 65cm
Condition | |||||||||
Condition | Reasonable | ||||||||
Aan de randen van het blad zitten kreukjes (vooral bovenaan) en hier en daar een klein scheurtje. Strak ingelijst met passe-partout is het werk prima toonbaar. | |||||||||
Shipment | |||||||||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||||||||
Shipment | Parcel post | ||||||||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||||||||