Caspar Commelin - Amsterdam on the Waterfront of 't Y in Sien
Jan Goeting - Church of Auvers South of France
Gerard Hordijk - study of a man
Willem Wagenaar - Athena versus Medusa
Type of artwork | Sculpture / Object |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Medal |
Subject | Figures |
Dimensions | 16 x 14 x 3.5 cm (h x w x d) |
Weight | 1806 grams |
Signed | Hand signed |
De Erepenning van het NMF: een zeldzame onderscheiding De Erepenning van het NMF wordt bij hoge uitzondering door het NMF uitgereikt aan personen die zich op bijzondere wijze verdienstelijk hebben gemaakt voor het Muziekinstrumenten Fonds. De laatste maal dat de penning werd uitgereikt was in 2005. Toen kreeg journalist Hans van den Boom de penning overhandigd. Daarvoor ontvingen ondermeer de dirigent Anton Kersjes, oud-minister Koos Andriessen, kunstenaar Kees Verkade, dirigent Ton Koopman en maecenas Joop van den Ende de penning. De bronzen Erepenning van het NMF is gemaakt door Pieter Moerenhout. Behalve kunstenaar is hij ook oprichter van het NMF. De penning stelt een spelende cellist voor en is gesigneerd door violist Theo Olof, voorzitter van het Comité van Aanbeveling van het NMF.
Herkomst: privécollectie
Administratieve code:
QQFM
Condition | |||
Condition | Very good | ||
Shipment | |||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 2 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 7-3-2019 at 13:45 |
End time | 17-3-2019 at 21:56 |