Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Prints & Editions |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Miscellaneous |
Dimensions | 50 x 65 cm (h x w) |
Signed | Unsigned |
Reidar Magnus (Leipzig 1896 - Kopenhagen 1968)
Originele kleurenlithografie
Niet gesigneerd, wel genummerd!
Cobra.
Oplage: 5/6
Genummerd door de kunstenaar.
Op de achterzijde een andere druk van dezelfde afbeelding.
Bijgevoegd: Blad met info over deze 'Cobra' kunstenaar en een ander kleurrijk werk werk op de achterzijde!
Magnus groeide op in Bergen, maar verhuisde in 1915 met zijn gezin naar Kristiania. Hij kreeg tuberculose en werd naar een sanatorium in Vejle in Denemarken gestuurd. Hij herstelde in Frankrijk en kwam daar in aanraking met Deense kunstenaars en vanaf 1928 woonde hij voornamelijk in Denemarken. Op de grafische school van de kunstacademie in Kopenhagen kreeg hij langzamerhand een centrale plaats in het Deense kunstleven. Hij was lid van de kunstenaarsgroep Koloristerne. Hij noemde zijn werken Mythographies en nam de motieven uit de oudheid en mythologie. Hij maakte vrijwel uitsluitend grafiek tot 1947-1948, toen hij weer begon te schilderen. Zowel zijn kleurenlitho's als schilderijen tonen invloed van de kunstenaars van de Cobra-groep, zoals Egill Jacobsen en Asger Jorn, maar Magnus was vaak zwaarder en somberder in zijn kleurgebruik. Hij stierf in 1968 aan tuberculose!
Condition | |||
Condition | Very good | ||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Wolvertem, Belgium | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Wolvertem, Belgium |
Start time | 8-1-2021 at 9:17 |
End time | 22-1-2021 at 19:20 |