Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - hand signed + certificate
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV -Framed
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Framed
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
*Prachtig schilderij van deze bekende Nederlandse kunstenaar van de Tilburgse school. Schilderij is op een pasteuze manier geschilderd. Zijn werk is terug te vinden in vele musea, particuliere- en bedrijfscollecties.
*Het werk is in uitstekende conditie, verder niet gesigneerd door de kunstenaar (deed hij niet bij deze werken), maar voor 100% gegarandeerd.
*Maten doek 24 x 18 cm. Incl. lijst 27,5 x 21,5 cm
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt. Laatste keer aangeboden!
Het werk komt uit de collectie van Kunstuitleen Tilburg en had destijds een verkoopprijs/waarde van 6.000,- (guldens of euros?)
Reinoud van Vught (Goirle, 25 november 1960) is een Nederlands kunstschilder. Zijn laatste werken zijn abstract en geïnspireerd door de natuur. Ze hebben warme kleuren en hebben een heftig gebruik van verf, die dik is opgezet.
Van Vught volgde van 1979 tot en met 1984 de opleiding Monumentaal Schilderen aan de Akademie voor Kunst en Vormgeving St. Joost in Breda. Hij woont en werkt in Goirle. Hij werkte onder meer samen met Marc Mulders. Reinoud van Vught maakt ook deel uit van de Tilburgse School, waartoe ook Paul van Dongen, Guido Geelen, Marc Mulders en Ronald Zuurmond behoren.
Shipment | |
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Utrecht, The Netherlands |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Utrecht, The Netherlands |
Start time | 14-5-2017 at 12:34 |
End time | 9-6-2018 at 18:08 |