Gustavsberg - Swedish design - signed plate with hand-painted cyclamen
Marianne Haselhoff - Without title
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Technique | Etching |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Dimensions | 32 x 41 cm (h x w) |
Incl. frame | 59 x 67 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Edition | 44/100 |
Roger Hebbelinck (Brussel, 1912-1987) was een Belgisch kunstenaar.
Hebbelinck werkte als schilder, aquarellist, etser en cineast. Hij werd vooral bekend omwille van zijn etsen. Hij was een leerling van A. Bastien, J. Delville, G. Van Strydonck, A. Stevens, I. Van Mens, J. Van Santen en P. Mathieu bij wie hij studeerde aan de Academie van Brussel.
Aan de Academie van Brussel kreeg hij les in aquarelleren van I. van Mens en gravure van J. van Santen. Hij etste een groot aantal pittoreske stadshoekjes in historische steden. Hij realiseerde de etsen naar de tekeningen van Valerius De Sadeleer voor het boek Vingt poèmes van E. Verhaeren. Als cineast maakte hij onder andere de documentaire La Naissance d'une Eau-forte die een prijs won op het Filmfestival van Cannes en een documentaire over de opbouw van het Atomium.
Als beeldend kunstenaar richtte hij voor de oorlog in 1932 een etsdrukatelier op en etste zeer vele pittoreske stadsgezichten in België. Ook etste en aquarelleerde hij in Nederland (Bergen op Zoom) en het zuiden van Frankrijk en Spanje. Bijzonder zijn verder zijn kleuretsen die hij maakte naar werken van zijn collega's V. de Saedeleer en A. Saverys. Deze signeerde hij met het pseudoniem "Belin"
Verzending is op eigen risico, kan ook worden opgehaald in Velsen-noord.
Condition | |||
Condition | Good | ||
paar kleine bruine vlekjes, niet hinderlijk. (zie foto's). | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Velsen-noord, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | > 10KG or bigger than 1.00 x 0.50 meter
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Velsen-Noord, The Netherlands |
Start time | 14-8-2021 at 13:34 |
End time | 8-10-2021 at 19:25 |