Jan te Wierik - Set of 3 screen prints
ARS Artigiana Deruta - Rare offering bowl with animal motifs from 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Woman on terrace
Piotr Konkel - Large format screen printing
Type of artwork | Painting |
Period | 1945 to 1999 |
Zeer groot olieverfschilderij van Stijn Peeters!
Titel: Z.T.
Jaartal: 2007
Afmetingen doek: 201 cm x 130 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (verso)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Let op: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger.
Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf gelden speciale voorwaarden, waaronder een vaste toeslag van 10 euro per item:
Speciale voorwaarden:
Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag).
Afhandeling:
Dit werk kan worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient afhalen altijd de voorkeur. Dit werk kan niet met de reguliere post verzonden worden. Bezorging met een koerier is mogelijk:
Bezorgkosten koerier:
Nederland: 65,00 euro incl. BTW (m.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)
België:
Vlaanderen: 100 euro incl. BTW
Wallonië: 170 euro incl. BTW
Garantie:
Bezichtigen:
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Start time | 5-3-2015 at 16:19 |
End time | 15-3-2015 at 16:19 |