Han van Meegeren - The worship of Jesus, drawing with charcoal
Willem G.F. Jansen - Watercolor/ink drawing, Sailing ship in winter - Framed
Charles Eyck - mixed media on paper -1956
Type of artwork | Prints (signed) |
Period | 1945 to 1999 |
Signed | Hand signed |
Een ets uit 1971 van de Nederlandse kunstenaar Theo Blom (1935), getiteld “Amsterdam”.
-Handgesigneerd, -gedateerd en -getiteld met potlood en ‘ingelijst’ tussen 2 glasplaten, met een ophangsysteem.
-Afmeting: Glasplaat / blad, 65 x 50 cm. Beeld / ets, 25 x 25 cm.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Conditie: De ets is in goede staat. Het blad is ‘vergeeld’ aan de randen. De voorste glasplaat heeft aan de onderrand een ‘chipje’.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Theodorus ‘Theo’ Blom, geboren 17-07-1935 in Amsterdam, graficus, glasschilder, monumentaal kunstenaar, wandschilder, schilder, docent aan academie en vervaardiger van mozaïek.
Opleiding: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs Amsterdam.
Hij was docent aan de Gerrit Rietveld Academie Amsterdam in de richtingen grafiek, schilderen, vrije richting en architectonische vormgeving.
Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 106; Jacobs 1993.
Titel: Amsterdam. Handgeschreven linksonder.
Kunstenaar: Theo Blom.
Techniek: Ets.
Jaartal: 1971.
Afmetingen: Glasplaat / blad, 65 x 50 cm. Beeld / ets, 25 x 25 cm.
Ingelijst: De ets zit tussen 2 glasplaten; met een ophangsysteem.
Gesigneerd: Rechtsonder met potlood.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-De ingelijste ets (tussen 2 glasplaten) kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-De ets kan alleen zonder de glasplaten opgestuurd worden
-De ets wordt aangetekend verzonden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt verzonden zonder glasplaten.
Naar België: 15,00 euro. Wordt verzonden zonder glasplaten.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Shipment | |
Guarantee | |
Pick up | Yes, possible |
Location | Amsterdam, The Netherlands |
Start time | 31-3-2018 at 17:07 |
End time | 7-4-2018 at 17:07 |