Hub Boesten - Torrenierie landscape
Type of artwork | Prints (signed) |
Year | 1959 |
Technique | Etching |
Support | Handmade Paper |
Style | Modern |
Subject | Landscape |
Framed | Not framed |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Prachtig werk van de japanse kunstenares Yoshiko Noma. Ets op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘59) en getiteld, een Épreuve d’Artiste exemplaar. In goede conditie; in het hele blad zitten foxing plekjes, vooral aan de achterkant. Aan de voorkant van het blad minder en de plekjes in het beeld zijn niet te zien. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 28cm x 24cm (beeld)
Yoshiko Noma (Tokyo, Japan 1934)
Condition | |||
Condition | Good | ||
In het hele blad zitten foxing plekjes, vooral aan de achterkant. Aan de voorkant van het blad minder en de plekjes in het beeld zijn niet te zien. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Shipment | |||
Pick up | The work can be picked up on location. As a buyer you must bring your own packaging materials. The location is: Diemen, The Netherlands | ||
Shipment | Parcel post | ||
Price | Up to 5 kg.
Guarantee | |||
Pick up | Yes, possible |
Location | Diemen, The Netherlands |
Start time | 21-8-2019 at 3:18 |
End time | 26-8-2019 at 19:22 |