Member since 2023 / Oostvoorne, The Netherlands
19 items in auction / 14 sold items
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 57 x 42 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 50 x 38 cm (h x w) |
Signed | Unsigned/Print signed |
Framed | Framed |
Technique | Etching |
Dimensions | 44 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 153 x 122 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 76 x 95 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Mixed media |
Dimensions | 97 x 76 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Panel |
Framed | Framed |
Technique | Serigraph |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Mixed media |
Dimensions | 37 x 26 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Pencil |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Mixed media |
Dimensions | 41 x 48 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Board |
Framed | Framed |
Technique | Etching |
Dimensions | 26 x 29 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 38 x 28 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Etching |
Dimensions | 10 x 15 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Only in Passe-partout |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 52 x 52 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Gouache |
Dimensions | 57 x 62 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 77 x 80 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Panel |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 110 x 75 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 50 x 36 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 66 x 56 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Panel |
Framed | Framed |