Member since 2020 / Wadfinxveen, The Netherlands
/ 38 sold items
Technique | Silkscreen |
Dimensions | 90 x 70 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 47 x 57 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 120 x 90 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Etching |
Dimensions | 83 x 60 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Etching |
Dimensions | 60 x 60 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 62 x 72 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 36 x 43 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Gouache |
Dimensions | 35 x 40 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Etching |
Dimensions | 50 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 75 x 90 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 110 x 90 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Lithograph |
Dimensions | 77 x 57 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Technique | Pastel/Crayon |
Dimensions | 40 x 30 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Soft cover |
Dimensions | 22 x 20 cm (h x w) |