KunstverkoperWestland
  3. Seller
  5. KunstverkoperWestland

KunstverkoperWestland

Member since 2014 / 's-Gravenzande, The Netherlands

59 items in auction / 157 sold items

FA. (8 x Favorite)
59 items put in auction by this seller

Buy Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 14 - 2015? Bid from 125!
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 14 - 2015Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 15-09-2022 at 20:31
Year2015
TechniqueGiclée
Dimensions45 cm x 61 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Corneille - Litho: Heure Tardive? Bid from 499!
Corneille - Litho: Heure TardivePrints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 24-09-2022 at 20:51
Period1945 to 1999
TechniqueLithograph
Dimensions56.5 cm x 38 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur? Bid from 149!
Dirkje Kuik - Inkttekening : figuurDrawing / Aquarelle
Added byKunstverkoperWestland
End Time 24-09-2022 at 20:53
Year1982
TechniquePen (Ink)
Dimensions30.5 cm x 46 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld)? Bid from 199!
Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld)Drawing / Aquarelle
Added byKunstverkoperWestland
End Time 24-09-2022 at 20:53
Period1945 to 1999
TechniquePen (Ink)
Dimensions38.5 cm x 28.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit"? Bid from 55!
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit"Drawing / Aquarelle
Added byKunstverkoperWestland
End Time 25-09-2022 at 21:09
Year1982
TechniquePen (Ink)
Dimensions12.5 cm x 9.5 cm (h x b)
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit"? Bid from 100!
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit"Drawing / Aquarelle
Added byKunstverkoperWestland
End Time 25-09-2022 at 21:10
Year1982
TechniquePen (Ink)
Dimensions16.5 cm x 24 cm (h x b)
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977? Bid from 45!
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 10-10-2022 at 20:27
Year1977
TechniqueWood/Linocut
Dimensions40 cm x 53.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Jan Montyn - ets: Mistral - 1969? Bid from 99!
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 23-10-2022 at 19:23
Year1969
TechniqueEtching
Dimensions49.5 cm x 65 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964? Bid from 115!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 23-10-2022 at 19:23
Year1964
TechniqueEtching
Dimensions50 cm x 32 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Corneille - ingelijste litho - 1990? Bid from 250!
Corneille - ingelijste litho - 1990Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 23-10-2022 at 19:26
Year1990
TechniqueLithograph
Dimensions63 cm x 77 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971? Bid from 55!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 23-10-2022 at 19:32
Year1971
TechniqueEtching
Dimensions65 cm x 50 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Klaas Gubbels - Cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017? Bid from 2450!
Klaas Gubbels - Cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017Sculpture / Object
Added byKunstverkoperWestland
End Time 27-11-2022 at 20:30
Year2016
TechniqueIron
Dimensions33 cm x 26.5 cm x 5 cm (h x b x d)
Weight15300 g
SignedHand signed
Buy Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002? Bid from 499!
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 18-12-2022 at 20:01
Year2002
TechniqueSilkscreen
Dimensions50 cm x 66 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame? Bid from 595!
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een damePainting
Added byKunstverkoperWestland
End Time 23-12-2022 at 19:24
Period2000 to present
TechniqueOil paint
Dimensions70 cm x 61 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportBoard
FramedFramed
Buy Karel Appel - ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977? Bid from 1295!
Karel Appel - ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 06-01-2023 at 20:51
Year1977
TechniqueSilkscreen
Dimensions68 cm x 79.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Dadara - beeld: Greyman the original? Bid from 85!
Dadara - beeld: Greyman the original3D Multiples & Objects
Added byKunstverkoperWestland
End Time 13-01-2023 at 19:27
Period2000 to present
Technique3D Multiples & Objects
Dimensions15 cm x 9 cm x 5 cm (h x b x d)
Weight305 g
Buy Dadara - beeld: Greyman Clown - 2000? Bid from 85!
Dadara - beeld: Greyman Clown - 20003D Multiples & Objects
Added byKunstverkoperWestland
End Time 13-01-2023 at 19:29
Period2000 to present
Dimensions23 cm x 9 cm x 7 cm (h x b x d)
Weight416 g
Buy Herman Brood - Offset litho: Tarzan en de Lion King? Bid from 225!
Herman Brood - Offset litho: Tarzan en de Lion KingPrints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 15-01-2023 at 19:58
Period1945 to 1999
TechniqueOffset
Dimensions48 cm x 70 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977? Bid from 1295!
Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 15-01-2023 at 19:58
Year1977
TechniqueSilkscreen
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to Worldpeace? Bid from 200!
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to WorldpeacePrints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 20-01-2023 at 20:09
Year2003
TechniqueSilkscreen
Dimensions48 cm x 64 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje? Bid from 599!
Herman Brood - Zeefdruk: LucebertjePrints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 20-01-2023 at 20:45
Period1945 to 1999
TechniqueSilkscreen
Dimensions71 cm x 126 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Herman Brood - Zeefdruk - Elvis? Bid from 450!
Herman Brood - Zeefdruk - ElvisPrints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 19:52
Period1945 to 1999
TechniqueSilkscreen
Dimensions56 cm x 82.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Herman Brood - Zeefdruk: Guitarman? Bid from 499!
Herman Brood - Zeefdruk: GuitarmanPrints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 19:53
Period1945 to 1999
TechniqueSilkscreen
Dimensions68.5 cm x 78 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Herman Brood - ingelijste tekening: pa niet zingen, dooie takken laten swingen? Bid from 699!
Herman Brood - ingelijste tekening: pa niet zingen, dooie takken laten swingenDrawing / Aquarelle
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 19:53
Period1945 to 1999
TechniqueMarker
Dimensions41 cm x 50.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999? Bid from 450!
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999Photography
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 19:54
Year1999
TechniqueC-Print
Dimensions29.4 cm x 22 cm (h x b)
SignedUnsigned/Print signed
FramedNot framed
Buy Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010? Bid from 295!
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 19:55
Year2010
TechniqueSilkscreen
Dimensions40 cm x 53 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso(Toscaans landschap) - 2001? Bid from 295!
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso(Toscaans landschap) - 2001Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 19:56
Year2001
TechniqueSilkscreen
Dimensions120.5 cm x 80.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 19:57
Year1999
TechniqueC-Print
SignedUnsigned/Print signed
FramedNot framed
Buy Corneille - Litho: Asmara - 1957? Bid from 499!
Corneille - Litho: Asmara - 1957Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 19:58
Year1957
TechniqueLithograph
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 1 - 2015? Bid from 125!
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 1 - 2015Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 19:59
Year2015
TechniqueGiclée
Dimensions57 cm x 61 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Willi Kissmer - giclee: de zwarte rok - 2014? Bid from 125!
Willi Kissmer - giclee: de zwarte rok - 2014Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 19:59
Year2014
TechniqueGiclée
Dimensions83 cm x 61 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971? Bid from 115!
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:00
Year1971
TechniqueEtching
Dimensions65 cm x 49.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau? Bid from 175!
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseauPrints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:01
Year1998
TechniqueSilkscreen
Dimensions47 cm x 37.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Anton Heyboer - ets met gemengde techniek - 1984? Bid from 280!
Anton Heyboer - ets met gemengde techniek - 1984Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:02
Year1984
TechniqueEtching
Dimensions78 cm x 108 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Jan Montyn - ets: Temple Japan? Bid from 115!
Jan Montyn - ets: Temple JapanPrints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:02
Year1973
TechniqueEtching
Dimensions50 cm x 65 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Armando - giclee: het landschap - 2014? Bid from 159!
Armando - giclee: het landschap - 2014Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:04
Year2014
TechniqueGiclée
Dimensions54 cm x 61 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Anton Heyboer - kleuren ets - 1985? Bid from 280!
Anton Heyboer - kleuren ets - 1985Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:05
Year1985
TechniqueEtching
Dimensions53 cm x 78 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014? Bid from 125!
Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:05
Year2014
TechniqueGiclée
Dimensions61 cm x 57 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Armando - giclee: de krijger - 2015? Bid from 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:06
Year2015
TechniqueGiclée
Dimensions61 cm x 43 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks)? Bid from 499!
Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks)Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:07
Year1963
TechniqueSilkscreen
Dimensions68 cm x 58 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Klaas Gubbels - ingelijste houtsnede: tuit van koffiekan (nette lijst!)? Bid from 349!
Klaas Gubbels - ingelijste houtsnede: tuit van koffiekan (nette lijst!)Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:08
Year2015
TechniqueWood/Linocut
Dimensions47.5 cm x 38 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Herman Brood - zeefdruk: Tarzan? Bid from 495!
Herman Brood - zeefdruk: TarzanPrints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:08
Period1945 to 1999
TechniqueSilkscreen
Dimensions108.5 cm x 49 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Corneille - litho: Femmes dans un jardin - 1977? Bid from 299!
Corneille - litho: Femmes dans un jardin - 1977Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:09
Year1977
TechniqueLithograph
Dimensions80 cm x 60 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50? Bid from 79!
Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:10
Year2013
TechniqueGiclée
Dimensions47 cm x 61 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Erwin Olaf - C - print: 'Anne Nicol S', Mature - 1999? Bid from 450!
Erwin Olaf - C - print: 'Anne Nicol S', Mature - 1999Photography
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:11
Year1999
TechniqueC-Print
SignedUnsigned/Print signed
FramedNot framed
Buy Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paard? Bid from 75!
Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paardDrawing / Aquarelle
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:11
Period1945 to 1999
TechniquePastel/Crayon
Dimensions31.5 cm x 40 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004? Bid from 495!
Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:12
Year2004
TechniqueSilkscreen
Dimensions56.5 cm x 74.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Buy Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)? Bid from 399!
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:13
Year1977
TechniqueSilkscreen
Dimensions94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004? Bid from 199!
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004Painting
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:14
Year2004
TechniqueMixed media
Dimensions60 cm x 50 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedNot framed
Buy Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2004? Bid from 499!
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2004Prints (signed)
Added byKunstverkoperWestland
End Time 29-01-2023 at 20:14
Year2004
TechniqueSilkscreen
Dimensions50 cm x 70 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedNot framed
Not registered yet?