• Popular
  • First time in auction
  • Aftersale only
  • Starting today
  • Closing today
  • 1 euro starting bid
Dutch
German
Miles
  3. Seller
  5. Miles

Miles

Member since 2015 / Amsterdam, the Netherlands

147 items in auction / 1385 sold items

FA. (37 x Favorite)
147 items put in auction by this seller
Buy Jan Toorop - 5 boeken en ingelijst werk Marietje Otterloo 1924 -->gratis verzending NL? Bid from 50!
Jan Toorop - 5 boeken en ingelijst werk Marietje Otterloo 1924 -->gratis verzending NL

Art Books

Added byMiles

End Time 27-09-2022 at 19:52

Year1922
TechniqueHardcover
Dimensions25 cm x 20 cm (h x b)
Buy Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst? Bid from 65!
Hans Heijman - Verwording I [Bommelerwaard] - kleurenets, oplage 60 - ingelijst

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 27-09-2022 at 20:00

Year1986
TechniqueEtching
Dimensions46 cm x 54 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening? Bid from 75!
Jan Zondag - Laaksum, Friesland 1971 - inkttekening

Drawing / Aquarelle

Added byMiles

End Time 27-09-2022 at 20:07

Year1971
TechniquePen (Ink)
Dimensions30 cm x 37.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCardboard
FramedFramed
Buy Karel Colnot - 5 boeken Bergense School - o.a. ook Jaap Min en het boek van Adriaan Venema -? Bid from 50!
Karel Colnot - 5 boeken Bergense School - o.a. ook Jaap Min en het boek van Adriaan Venema -

Art Books

Added byMiles

End Time 27-09-2022 at 20:37

Year1986
TechniqueHardcover
Dimensions27.5 cm x 35 cm (h x b)
Buy Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80? Bid from 75!
Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 27-09-2022 at 20:45

Year1991
TechniqueLithograph
Dimensions71 cm x 86 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Gerrit van IJperen - Zeilbootjes in een haven - aquarel? Bid from 100!
Gerrit van IJperen - Zeilbootjes in een haven - aquarel

Drawing / Aquarelle

Added byMiles

End Time 28-09-2022 at 19:07

Period1900 to 1944
TechniqueAquarelle
Dimensions52 cm x 42 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets? Bid from 45!
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 28-09-2022 at 19:52

Period1900 to 1944
TechniqueEtching
Dimensions38 cm x 25 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Daniël Stopendaal - Rembrandtplein, fictieve koepelkerk, Amsterdam - zeer grote 18e eeuwse gravure? Bid from 150!
Daniël Stopendaal - Rembrandtplein, fictieve koepelkerk, Amsterdam - zeer grote 18e eeuwse gravure

Prints before 1900

Added byMiles

End Time 28-09-2022 at 20:00

Period<1800 (18th Century or Older)
TechniqueSerigraph
Dimensions59 cm x 80 cm (h x b)
SupportPaper
FramedFramed
Buy Giuliyani - Dansers Nederlands Danstheater - de winnende! foto PANL Award 2010 - oplage 6/10? Bid from 60!
Giuliyani - Dansers Nederlands Danstheater - de winnende! foto PANL Award 2010 - oplage 6/10

Photography

Added byMiles

End Time 29-09-2022 at 20:07

Year2010
TechniqueDigital print
Dimensions31 cm x 41 cm (h x b)
SignedHand signed
FramedFramed
Buy Carel Frederik Bendorp (I) - Westkapelle, Walcheren, Zeeland - gravure 1792 - uniek handgesigneerd? Bid from 50!
Carel Frederik Bendorp (I) - Westkapelle, Walcheren, Zeeland - gravure 1792 - uniek handgesigneerd

Prints before 1900

Added byMiles

End Time 29-09-2022 at 20:15

Year1792
TechniqueSerigraph
Dimensions22 cm x 27 cm (h x b)
SignedHand signed
FramedFramed
Buy Jeroen Henneman - Watervrouw (1988) - grote litho, oplage 15/80? Bid from 150!
Jeroen Henneman - Watervrouw (1988) - grote litho, oplage 15/80

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 30-09-2022 at 19:56

Year1988
TechniqueLithograph
Dimensions80 cm x 60 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Eddy Sikma - Waddenzee - zeefdruk - zuurvrij ingelijst? Bid from 100!
Eddy Sikma - Waddenzee - zeefdruk - zuurvrij ingelijst

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 30-09-2022 at 20:37

Year1989
TechniqueSilkscreen
Dimensions51 cm x 61 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Cor van der Woerd - Toren Winterswijk - ets? Bid from 35!
Cor van der Woerd - Toren Winterswijk - ets

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 30-09-2022 at 20:45

Period1945 to 1999
TechniqueEtching
Dimensions42 cm x 30 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Willem Gerard Hofker - Bierwagen Amstel Brouwerij - grote ingelijste ets? Bid from 75!
Willem Gerard Hofker - Bierwagen Amstel Brouwerij - grote ingelijste ets

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 30-09-2022 at 20:52

Year1948
TechniqueEtching
Dimensions35 cm x 62 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Harrie Gerritz - 4 boeken - o.a. 1x gesigneerd en Grafiekcatalogus (nieuwstaat)? Bid from 50!
Harrie Gerritz - 4 boeken - o.a. 1x gesigneerd en Grafiekcatalogus (nieuwstaat)

Art Books

Added byMiles

End Time 01-10-2022 at 10:45

Year2005
TechniqueSoft cover
Dimensions30 cm x 24 cm (h x b)
Buy Roger Raveel - Lot met 5 uitgaves en 4 artikelen -> gratis verzending NL? Bid from 50!
Roger Raveel - Lot met 5 uitgaves en 4 artikelen -> gratis verzending NL

Art Books

Added byMiles

End Time 02-10-2022 at 12:15

Year1981
TechniqueSoft cover
Dimensions28.5 cm x 28.5 cm (h x b)
Buy Gerrit Benner - Monografie - nieuwstaat ->gratis verzonden nl? Bid from 50!
Gerrit Benner - Monografie - nieuwstaat ->gratis verzonden nl

Art Books

Added byMiles

End Time 02-10-2022 at 12:22

Year2014
TechniqueHardcover
Dimensions28 cm x 24 cm (h x b)
Buy Jan des Bouvrie - Glazen design klok - geluidloos? Bid from 75!
Jan des Bouvrie - Glazen design klok - geluidloos

Design

Added byMiles

End Time 02-10-2022 at 12:30

Period2000 to present
Dimensions34 cm x 34 cm x 4 cm (h x b x d)
SignedMarked/Brand sticker
Buy Johannes Gerardus Both - Rotterdam aan de Maas in de winter - groot (75x100) olieverfschilderij? Bid from 200!
Johannes Gerardus Both - Rotterdam aan de Maas in de winter - groot (75x100) olieverfschilderij

Painting

Added byMiles

End Time 03-10-2022 at 22:03

Period1900 to 1944
TechniqueOil paint
Dimensions75 cm x 100 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedNot framed
Buy Gerrit Haverkamp - Zonnige boslaan - olieverfschilderij? Bid from 100!
Gerrit Haverkamp - Zonnige boslaan - olieverfschilderij

Painting

Added byMiles

End Time 03-10-2022 at 22:11

Period1900 to 1944
TechniqueOil paint
Dimensions50 cm x 58 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Jan Franken - Dorpsgezicht 1944 - olieverfschilderij? Bid from 125!
Jan Franken - Dorpsgezicht 1944 - olieverfschilderij

Painting

Added byMiles

End Time 03-10-2022 at 22:18

Year1944
TechniqueOil paint
Dimensions27 cm x 33 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 -? Bid from 175!
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 -

Drawing / Aquarelle

Added byMiles

End Time 03-10-2022 at 22:26

Year1931
TechniqueMarker
Dimensions62 cm x 52 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart? Bid from 100!
Theodorus van Oorschot - boerderijen aan een vaart

Drawing / Aquarelle

Added byMiles

End Time 03-10-2022 at 22:33

Period1900 to 1944
TechniqueAquarelle
Dimensions44 cm x 52 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Johan Meijer - landschap in 't Gooi - ingelijste aquarel? Bid from 100!
Johan Meijer - landschap in 't Gooi - ingelijste aquarel

Drawing / Aquarelle

Added byMiles

End Time 03-10-2022 at 22:41

Period1900 to 1944
TechniqueAquarelle
Dimensions51 cm x 35 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Maya Wildevuur - Heideveld - collage van textiel, 1983? Bid from 80!
Maya Wildevuur - Heideveld - collage van textiel, 1983

Painting

Added byMiles

End Time 05-10-2022 at 19:52

Year1983
TechniqueCollage
SignedHand signed
SupportBoard
FramedFramed
Buy Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976? Bid from 75!
Kees Verwey - 7 boekwerken - 'Het Atelier' is gesigneerd met opdracht 1976

Art Books

Added byMiles

End Time 05-10-2022 at 20:22

Year1976
TechniqueSoft cover
Buy Marjan Smit - droge naald ets I - oplage slechts 25 - groot -? Bid from 75!
Marjan Smit - droge naald ets I - oplage slechts 25 - groot -

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 06-10-2022 at 20:15

Year1993
TechniqueEtching
Dimensions71 cm x 91 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Jopie Huisman - Pop op rood kussentje - prachtig (zuurvrij) ingelijste hoogwaardige giclée? Bid from 65!
Jopie Huisman - Pop op rood kussentje - prachtig (zuurvrij) ingelijste hoogwaardige giclée

Prints & Editions

Added byMiles

End Time 06-10-2022 at 20:45

Period1945 to 1999
TechniqueGiclée
Dimensions46 cm x 56 cm (h x b)
SignedUnsigned/Print signed
FramedFramed
Buy Gust Romijn - grote inkttekening - 1952? Bid from 250!
Gust Romijn - grote inkttekening - 1952

Drawing / Aquarelle

Added byMiles

End Time 06-10-2022 at 20:52

Year1952
TechniqueBrush (Ink)
Dimensions72 cm x 53 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets? Bid from 60!
Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 07-10-2022 at 19:52

Year1929
TechniqueEtching
Dimensions48 cm x 59 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Jopie Huisman - Botervlootje met suiker - prachtig (zuurvrij) ingelijste hoogwaardige giclée? Bid from 65!
Jopie Huisman - Botervlootje met suiker - prachtig (zuurvrij) ingelijste hoogwaardige giclée

Prints & Editions

Added byMiles

End Time 07-10-2022 at 20:52

Period1945 to 1999
TechniqueGiclée
SignedUnsigned/Print signed
FramedFramed
Buy Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst? Bid from 60!
Armien Visser - Java - Indonesië - unicum ets (geen oplage) - fraai ingelijst

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 07-10-2022 at 20:56

Period2000 to present
TechniqueEtching
Dimensions60 cm x 71 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Maurice-Emile Blieck - oude stadsgevel - ets? Bid from 40!
Maurice-Emile Blieck - oude stadsgevel - ets

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 08-10-2022 at 10:00

Year1918
TechniqueEtching
Dimensions43 cm x 33 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Kees Verkade - 2 boeken , 1x met opdracht beschreven? Bid from 65!
Kees Verkade - 2 boeken , 1x met opdracht beschreven

Art Books

Added byMiles

End Time 08-10-2022 at 10:07

Year1999
TechniqueHardcover
Dimensions30 cm x 30 cm (h x b)
Buy Geert Jan Jansen - 3 gratis verzonden boeken, o.a. "Magenta" avonturen van een meestervervalser? Bid from 50!
Geert Jan Jansen - 3 gratis verzonden boeken, o.a. "Magenta" avonturen van een meestervervalser

Art Books

Added byMiles

End Time 08-10-2022 at 10:15

Year2007
TechniqueHardcover
Dimensions21 cm x 13 cm (h x b)
Buy Cor de Wolff - Westzaan - droge naald ets? Bid from 35!
Cor de Wolff - Westzaan - droge naald ets

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 08-10-2022 at 10:22

Year1942
TechniqueDrypoint
Dimensions24 cm x 26 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets? Bid from 30!
Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 08-10-2022 at 10:52

Year1922
TechniqueEtching
Dimensions28 cm x 37 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000? Bid from 50!
Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000

Art Books

Added byMiles

End Time 08-10-2022 at 11:00

Year1947
TechniqueBook with Original Prints
Dimensions35 cm x 26 cm (h x b)
SignedPrinted signature
Buy Corneille - Ongeopende fles Brut , La Pieve Spumanti - incl bewaarblik en 2 glazen? Bid from 50!
Corneille - Ongeopende fles Brut , La Pieve Spumanti - incl bewaarblik en 2 glazen

3D Multiples & Objects

Added byMiles

End Time 08-10-2022 at 20:52

Period2000 to present
TechniqueOther
Dimensions30 cm x 30 cm x 10 cm (h x b x d)
SignedPrinted signature
Buy Vincent van Ojen - Villa - houtsnede, oplage 35? Bid from 35!
Vincent van Ojen - Villa - houtsnede, oplage 35

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 09-10-2022 at 10:00

Year1997
TechniqueWood/Linocut
Dimensions18 cm x 24 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Pierre Delcour - berglandschap aan een meer - olieverfschilderij? Bid from 75!
Pierre Delcour - berglandschap aan een meer - olieverfschilderij

Painting

Added byMiles

End Time 09-10-2022 at 10:07

Period1945 to 1999
TechniqueOil paint
Dimensions43 cm x 53 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Frans Maas - [Vlissingse kunstenaar] - Boerderij bij avond - ets, eigen druk? Bid from 30!
Frans Maas - [Vlissingse kunstenaar] - Boerderij bij avond - ets, eigen druk

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 09-10-2022 at 10:15

Period1900 to 1944
TechniqueEtching
Dimensions20 cm x 26 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Marinus Fuit - Slangen in landschap - kleurenlitho - oplage 70 - ingelijst -? Bid from 70!
Marinus Fuit - Slangen in landschap - kleurenlitho - oplage 70 - ingelijst -

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 09-10-2022 at 19:09

Year1981
TechniqueLithograph
Dimensions61 cm x 81 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Antonio Poioumen - geometrische vormen 2012 - gemengde techniek op canvasboard? Bid from 250!
Antonio Poioumen - geometrische vormen 2012 - gemengde techniek op canvasboard

Painting

Added byMiles

End Time 10-10-2022 at 22:37

Year2012
TechniqueMixed media
Dimensions50 cm x 70 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed

Buy Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets? Bid from 30!
Hans Kuyt - Luchtspiegeling - ets

Prints (signed)

Added byMiles

End Time 03-04-2022 at 10:37

Year1969
TechniqueEtching
Dimensions23 cm x 32 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets? Bid from 225!
Max Liebermann - Badende Jungen - grote ets

Prints before 1900

Added byMiles

End Time 04-04-2022 at 20:45

Year1886
TechniqueEtching
SignedName printed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Oskar Kokoschka - E. Barlag - H. Struck -Max Liebermann (+ 2 extra boeken) - 4x grafiek 1923? Bid from 275!
Oskar Kokoschka - E. Barlag - H. Struck -Max Liebermann (+ 2 extra boeken) - 4x grafiek 1923

Art Books

Added byMiles

End Time 04-04-2022 at 20:52

Year1923
SignedPrinted signature
Buy Sylvia Willink - gesigneerd boek & het Atelier, gesigneerd door Frans Duister & 100 jaar Willink? Bid from 50!
Sylvia Willink - gesigneerd boek & het Atelier, gesigneerd door Frans Duister & 100 jaar Willink

Art Books

Added byMiles

End Time 06-04-2022 at 19:15

Year1986
TechniqueSigned book
Dimensions27 cm x 21 cm (h x b)
SignedHand signed
Buy Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst? Bid from 50!
Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst

Art Books

Added byMiles

End Time 09-04-2022 at 10:15

Year1939
Dimensions21.5 cm x 15.5 cm (h x b)
SignedPrinted signature
Buy Luuk de Weert - keramisch presenteerbord? Bid from 25!
Luuk de Weert - keramisch presenteerbord

Sculpture / Object

Added byMiles

End Time 12-04-2022 at 20:00

Period1945 to 1999
TechniqueCeramic
Dimensions2.3 cm x 31 cm x 15 cm (h x b x d)
SignedUnsigned/Print signed
Not registered yet?