Member since 2014 / Oosterhout, The Netherlands
6 items in auction / 106 sold items
Technique | Lithograph |
Dimensions | 89 x 68 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 90 x 90 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Canvas |
Framed | Framed |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 59 x 74 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Etching/Aquatint |
Dimensions | 66 x 50 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 68 x 52 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Paper |
Framed | Framed |
Technique | Oil paint |
Dimensions | 74 x 94 cm (h x w) |
Signed | Hand signed |
Support | Marouflé |
Framed | Framed |