takamine
  3. Seller
  5. takamine

takamine

Member since 2020 / Hoorn, The Netherlands

37 items in auction / 285 sold items

FA. (4 x Favorite)
37 items put in auction by this seller
Buy Joep Königs - Muze | meesterlijke gouache - ingelijst (Groot)? Bid from 99!
Joep Königs - Muze | meesterlijke gouache - ingelijst (Groot)Painting

Added bytakamine

End Time 02-12-2022 at 21:10

Year1988
TechniqueGouache
Dimensions76.6 cm x 106.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Kees Oosterbaan - Boerenschuur | aquarel - ingelijst? Bid from 10!
Kees Oosterbaan - Boerenschuur | aquarel - ingelijstDrawing / Aquarelle

Added bytakamine

End Time 04-12-2022 at 16:32

Year1981
TechniqueAquarelle
Dimensions45.5 cm x 52.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Charles Beck - Herfstlandschap rondom vennetje | aquarel - ingelijst? Bid from 39!
Charles Beck - Herfstlandschap rondom vennetje | aquarel - ingelijstDrawing / Aquarelle

Added bytakamine

End Time 04-12-2022 at 16:34

Period1900 to 1944
TechniqueAquarelle
Dimensions32 cm x 42 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Tom Thijsse - set van 2 prachtige houtsnedes - ingelijst? Bid from 85!
Tom Thijsse - set van 2 prachtige houtsnedes - ingelijstPrints (signed)

Added bytakamine

End Time 04-12-2022 at 16:36

Year1985
TechniqueWood/Linocut
Dimensions66.5 cm x 55.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Joop van den Berg - Boerderij | linoleumsnede (eigen druk)? Bid from 20!
Joop van den Berg - Boerderij | linoleumsnede (eigen druk)Prints (signed)

Added bytakamine

End Time 04-12-2022 at 19:14

Period1900 to 1944
TechniqueWood/Linocut
Dimensions30 cm x 43 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportJapanese Paper
FramedOnly in Passe-partout
Buy Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdruk? Bid from 35!
Annemarie de Groot - Subtiel naakt | Grote kleuren zeefdrukPrints (signed)

Added bytakamine

End Time 04-12-2022 at 19:15

Year1991
TechniqueSilkscreen
Dimensions90 cm x 63 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportHandmade Paper
FramedNot framed
Buy Piet Hakvoort - Provence Frankrijk | fraaie aquarel? Bid from 35!
Piet Hakvoort - Provence Frankrijk | fraaie aquarelDrawing / Aquarelle

Added bytakamine

End Time 04-12-2022 at 19:16

Year1980
TechniqueAquarelle
Dimensions45 cm x 56 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijst? Bid from 35!
Mia Heering-Gallis - Boerenhoeve | pentekening - ingelijstDrawing / Aquarelle

Added bytakamine

End Time 04-12-2022 at 19:18

Period1945 to 1999
TechniquePen (Ink)
Dimensions54.5 cm x 49 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijst? Bid from 50!
Hans Luiken - Weemoedig landschap | grote linosnede - ingelijstPrints (signed)

Added bytakamine

End Time 04-12-2022 at 19:19

Year1979
TechniqueWood/Linocut
Dimensions81 cm x 61 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Han Mes - stilleven (z.t.) | gemengde techniek (1982) - ingelijst? Bid from 50!
Han Mes - stilleven (z.t.) | gemengde techniek (1982) - ingelijstPainting

Added bytakamine

End Time 04-12-2022 at 19:20

Year1982
TechniqueMixed media
Dimensions38 cm x 42 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Dirk Bakker - Lot van 2 opmerkelijke olieverf schilderijen? Bid from 22!
Dirk Bakker - Lot van 2 opmerkelijke olieverf schilderijenPainting

Added bytakamine

End Time 04-12-2022 at 20:53

Period1945 to 1999
TechniqueOil paint
Dimensions70 cm x 70 cm (h x b)
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Wim Sterrenburg - monumentaal gebouw | mooie aquarel - ingelijst (Groot)? Bid from 49!
Wim Sterrenburg - monumentaal gebouw | mooie aquarel - ingelijst (Groot)Drawing / Aquarelle

Added bytakamine

End Time 06-12-2022 at 21:39

Year1991
TechniqueAquarelle
Dimensions78 cm x 95 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Calvin Burnett - "twee vrouwen" | olieverf op doek - ingelijst? Bid from 79!
Calvin Burnett - "twee vrouwen" | olieverf op doek - ingelijstPainting

Added bytakamine

End Time 07-12-2022 at 19:33

Period1945 to 1999
TechniqueOil paint
Dimensions59.5 cm x 69.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Elizabeth de Vaal - Drijfveren en beweegredenen | gouache- Ingelijst? Bid from 39!
Elizabeth de Vaal - Drijfveren en beweegredenen | gouache- IngelijstDrawing / Aquarelle

Added bytakamine

End Time 07-12-2022 at 20:33

Year1983
TechniqueGouache
Dimensions40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010)? Bid from 89!
Mieke Robben - Máxima | portret in olieverf (2010)Painting

Added bytakamine

End Time 07-12-2022 at 21:40

Year2010
TechniqueOil paint
Dimensions50 cm x 40 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense School? Bid from 49!
Bram Vegt - strandstoelen Egmond | olieverf op doek - Bergense SchoolPainting

Added bytakamine

End Time 08-12-2022 at 21:02

Period1945 to 1999
TechniqueOil paint
Dimensions49.5 cm x 64 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedOn stretcher
Buy Dick Elffers - compositie met planten | pastel-/krijttekening - ingelijst? Bid from 50!
Dick Elffers - compositie met planten | pastel-/krijttekening - ingelijstDrawing / Aquarelle

Added bytakamine

End Time 08-12-2022 at 21:03

Period1945 to 1999
TechniquePastel/Crayon
Dimensions52 cm x 42 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Niet of onleesbaar gesigneerd - decoratief schilderij - in oude lijst? Bid from 1!
Not or illegibly signed - decoratief schilderij - in oude lijstPainting

Added bytakamine

End Time 11-12-2022 at 20:32

Period1945 to 1999
TechniqueAcrylic
Dimensions35 cm x 26 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPanel
FramedFramed
Buy Niet of onleesbaar gesigneerd - collage van naaktmodel | tekening en foto's - ingelijst? Bid from 1!
Not or illegibly signed - collage van naaktmodel | tekening en foto's - ingelijstDrawing / Aquarelle

Added bytakamine

End Time 11-12-2022 at 20:34

Period1945 to 1999
TechniqueCollage
Dimensions65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
SupportPaper
FramedFramed
Buy Karel Appel - Cobra 40 jaar - Galerie Krikhaar (1988) | Offset litho? Bid from 1!
Karel Appel - Cobra 40 jaar - Galerie Krikhaar (1988) | Offset lithoPosters

Added bytakamine

End Time 12-12-2022 at 21:37

Year1988
TechniqueOffset
Dimensions80 cm x 60 cm (h x b)
FramedNot framed
Buy Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset litho? Bid from 1!
Karel Appel - Collection d'art / Galerie (1984) | Offset lithoPosters

Added bytakamine

End Time 12-12-2022 at 21:45

Year1984
TechniqueOffset
Dimensions60 cm x 75 cm (h x b)
FramedNot framed

Buy Albert Merz - Badende vrouw | kleuren zeefdruk - ingelijst? Bid from 64!
Albert Merz - Badende vrouw | kleuren zeefdruk - ingelijstPrints (signed)

Added bytakamine

End Time 14-09-2022 at 22:03

Year1983
TechniqueSilkscreen
Dimensions63.5 cm x 48.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Tim Hinterding - Het Tweede Lied | prachtige ets? Bid from 15!
Tim Hinterding - Het Tweede Lied | prachtige etsPrints (signed)

Added bytakamine

End Time 29-10-2022 at 19:48

Year2007
TechniqueEtching
Dimensions22 cm x 24 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportHandmade Paper
FramedNot framed
Buy Hugo Landheer - Kerkinterieur | olieverfschilderij (jaren '30)? Bid from 750!
Hugo Landheer - Kerkinterieur | olieverfschilderij (jaren '30)Painting

Added bytakamine

End Time 21-11-2022 at 22:38

Period1900 to 1944
TechniqueOil paint
Dimensions101 cm x 80 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot)? Bid from 179!
Ubaldo Sichi - z.t. | Acryl op linnen - ingelijst (Groot)Painting

Added bytakamine

End Time 23-11-2022 at 19:45

Year1987
TechniqueAcrylic
Dimensions97 cm x 112 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Hugo Landheer - Het rode gordijn | olieverfschilderij incl. voorstudie in houtskool? Bid from 250!
Hugo Landheer - Het rode gordijn | olieverfschilderij incl. voorstudie in houtskoolPainting

Added bytakamine

End Time 23-11-2022 at 20:00

Year1984
TechniqueOil paint
Dimensions69.5 cm x 76.5 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportCanvas
FramedFramed
Buy Jörg Remé - z.t. | kleurenlitho - ingelijst? Bid from 20!
Jörg Remé - z.t. | kleurenlitho - ingelijstPrints (signed)

Added bytakamine

End Time 29-11-2022 at 21:08

Year1989
TechniqueLithograph
Dimensions65.5 cm x 81 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportPaper
FramedFramed
Buy Jan van Straaten - Houtwal | aquarel/tekening - ingelijst? Bid from 25!
Jan van Straaten - Houtwal | aquarel/tekening - ingelijstDrawing / Aquarelle

Added bytakamine

End Time 30-11-2022 at 19:15

Period1900 to 1944
TechniqueAquarelle
Dimensions53 cm x 39.5 cm (h x b)
SupportPaper
FramedFramed
Buy Jan Peeters - stilleven | aquarel/tekening - ingelijst? Bid from 44!
Jan Peeters - stilleven | aquarel/tekening - ingelijstDrawing / Aquarelle

Added bytakamine

End Time 30-11-2022 at 20:37

Year1956
TechniqueAquarelle
Dimensions42 cm x 32 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportJapanese Paper
FramedFramed
Buy Jean Baptiste Madou - zes prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage? Bid from 50!
Jean Baptiste Madou - zes prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplagePrints & Editions

Added bytakamine

End Time 01-12-2022 at 19:02

Year1968
TechniqueMixed printing techniques
Dimensions27.5 cm x 34.5 cm (h x b)
SignedUnsigned/Print signed
FramedNot framed
Buy Wijnand Thönissen - Culinaire voorstelling | kleurrijke zeefdruk? Bid from 59!
Wijnand Thönissen - Culinaire voorstelling | kleurrijke zeefdrukPrints (signed)

Added bytakamine

End Time 01-12-2022 at 19:03

Year1992
TechniqueSilkscreen
Dimensions57 cm x 76 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportHandmade Paper
FramedNot framed
Buy Hans Vanhorck - In Vino Veritas | kleuren zeefdruk? Bid from 59!
Hans Vanhorck - In Vino Veritas | kleuren zeefdrukPrints (signed)

Added bytakamine

End Time 01-12-2022 at 19:29

Year1992
TechniqueSilkscreen
Dimensions76 cm x 56 cm (h x b)
SignedHand signed
SupportHandmade Paper
FramedNot framed
Not registered yet?