Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1925 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Romantique |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 53.0 x 73.0 cm (h x l) |
incl. cadre | 77.0 x 97.0 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Hij genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen in Rotterdam als leerling van Alexander Henri.
Hij gaf later les aan diezelfde Academie in Rotterdam.
Aart Bijl was bekend om zijn havengezichten, scheepsafbeeldingen, stadsgezichten en landschappen
Het hier getoonde object is een grote, bekende ets van Aart Bijl, die in de voor- en naoorlogse jaren in meer
dan één scheepvaartkantoor in Rotterdam de directiekamer sierde. De ets maakt
sinds 1984 deel uit van de collectie "Rijnmond Toen" onder nr 069-AB.
De ets is licht gebruind, maar in uitstekende staat.
De ets is ingelijst in een zuurvrij passe-partout
en aluminium Barth lijst
Afmetingen: Afbeelding 730 x 530 | Lijst 970
x 770 x 25
De ets is gesigneerd en geannoteerd in de marge met potlood als volgt:
l.o. : “Maas voor Rotterdam”, m.o. “Druk van den etser” en r.o. “Aart Bijl 1925”
État | |
État | Très bon |
De ets is weliswaar licht gebruind, maar onbeschadigd. | |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Berkel en rodenrijs, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Berkel en Rodenrijs, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-10-2021 à 16:48 |
Heure de fin | 30-10-2021 à 20:17 |