Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Aart Glansdorp (1903-1989)
Magnolia's
Olie op doek, gesigneerd en gedateerd 1927
Afmetingen doek: 68cm x 81cm
Status: Goed, is netjes ingelijst.
Over hemzelf:
Aart Glansdorp was vele jaren docent aan de kunstacademie van Rotterdam en schilderde vooral landschappen en stillevens in een robuuste expressionistische stijl.
Door zijn docentschap voldoen zijn werken aan hoge eisen ten aanzien van compositie, kleurgebruik en penseelvoering.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Maarssen, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Maarssen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-10-2017 à 13:38 |
Heure de fin | 23-10-2017 à 19:38 |