Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Rotaprent door Aat Veldhoen
Voorstelling van een naakte man, zittend op een stoel
Losbladig, beeldmaat 35x30, bladmaat 50x35
Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o. 'Veldhoen VII 64'
Authenticiteit volledig gegrandeerd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-6-2017 à 7:56 |
Heure de fin | 24-6-2017 à 11:56 |