Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Olieverf op board, 1962, afmeting 216 x 94 cm. Het werk is in 1963 van de kunstenaar zelf gekocht. Het werk heeft door het expressieve kleurgebruik en omvang een mooie uitstraling in de ruimte. Het is links onder gesigneerd met jaartal. De lijst is origineel door Ab Jongmans aangebracht.
Ab Jongmans (1934, Alkmaar - 2011, Beverwijk)
Midden hoog tegen de rand zit nu een (kleine) beschadiging, waarvan de kosten voor restauratie €50,- tot €75,- bedragen. In onderling overleg kan de beschadiging bij overdracht worden gerestaureerd. Ook het transport, met bijbehorende kosten zijn in onderling overleg af te spreken.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Zuidwolde, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Zuidwolde, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-6-2017 à 14:44 |
Heure de fin | 24-6-2017 à 13:44 |