Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: Ab van Overdam
Titel: Chinees Plantenspel
Jaar: 1977
Techniek: Olieverf op Hardboard
Afmeting (afbeelding): 50 x 40 cm
Afmeting (incl. lijst): 65 x 55 cm
Signatuur: Gesigneerd Rechtsonder
Staat: Redelijk
Soort Lijst: Houten lijst
Opmerkingen:
Kleine vlekken van het paneel zijn zichtbaar door de dunne verflaag, en het werk is verschoven in de lijst. De lijst heeft grote beschadigingen in de zwarte verf aan bovenzijde, meerdere kleine beschadigingen daar rondom.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-4-2018 à 14:51 |
Heure de fin | 29-4-2018 à 19:51 |