Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Année | 2013 |
Technique | Bronze |
Style | Minimaliste |
Sujet | Figures |
Dimensions | 95 x 34 x 14 cm (h x l x p) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 1/8 |
Xie Aige zette zichzelf als beeldend kunstenaar opmerkelijk snel op de internationale kaart. Tijdens haar eerste expositie (Shanghai Duolon Museum of Modern Art/ 2005) trok zij met haar originele werk de aandacht van internationale kunstliefhebbers.
Xie Aige staat bekend als één van de meest veelbelovende kunstenaars uit de jonge generatie. Zij heeft haar atelier in Shanghai. Haar bronzen beelden, die zij kleurt in allerlei tinten, lijken soms uit natuursteen gehouden. Met de subtiele accenten waarmee zij haar werken laat spreken, toont Xie Aige zich een grote belofte! Aige heeft wereldwijd geëxposeerd en heeft beelden in publieke en private verzamelingen.
Het beeld 'On het Mountain' is een fascinerend bronzen beeld van een meisje op een paard staand in een rustige pose; Het paard staat op de top van een mooie slanke berg.
Het is het eerste beeld ( No 1/8) uit de serie.
Het beeld is zeer mooi door de kunstenaresse gepatineerd in een warme unieke kleur groen.
Wordt met certificaat geleverd.
Beeld kan opgehaald worden of verstuurd/bezorgd tegen kosten.
État | |
État | État neuf |
'On a mountain' komt direct via de galerie van de kunstenaar. | |
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Soest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-6-2021 à 17:15 |
Heure de fin | 4-7-2021 à 22:21 |
Le lot se trouve à | Soest, Les Pays-Bas |