Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Plastique |
Style | Minimaliste |
Sujet | Figures |
Dimensions | 28 x 11 x 11 cm (h x l x p) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 43/100 |
Xie Aige zette zichzelf als beeldend kunstenaar opmerkelijk snel op de internationale kaart. Tijdens haar eerste expositie (Shanghai Duolon Museum of Modern Art/ 2005) trok zij met haar originele werk de aandacht van internationale kunstliefhebbers.
Xie Aige staat bekend als één van de meest veelbelovende kunstenaars uit de jonge generatie. Zij heeft haar atelier in Shanghai. Haar bronzen beelden, die zij kleurt in allerlei tinten, lijken soms uit natuursteen gehouden. Met de subtiele accenten waarmee zij haar werken laat spreken, toont Xie Aige zich een grote belofte!
Xia Aige heeft een mooie serie Tai Chi beelden in witte uitvoering gemaakt van kunsthars/resin.
Het beeld Tai Chi No 5 is één van de diverse Tai Chi bewegingen uit de serie. In totaal zijn er 4 diverse houdingen. Oplage 100; genummerd en gesigneerd en geleverd met certificaat in geschenkdoos.
État | |||||||||||
État | État neuf | ||||||||||
'Tai Chi No 5' komt direct via de galerie van de kunstenaar. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Soest, Les Pays-Bas | ||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Soest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-6-2021 à 17:23 |
Heure de fin | 3-12-2021 à 9:59 |