Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET D'ÉTÉ Signé à la main
Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET DE PRINTEMPS Signé à la main
Wilhelm Schlote - Couleur giclée TULIPES en PASTEL Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
In opdracht geveild:
Zeer groot Schilderij van Albert Blitz. Acryl op doek. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur.
Let op: Dit doek is een erg groot werk en kan dus niet in een personenauto vervoerd worden.
(Zie afhandeling). Nu zeer goedkoop aangeboden!
Titel: Brieflezend Vrouwtje
Jaartal: 1970
Afmetingen lijst: 157cm x 106cm
Gesigneerd: Handgesigneerd op de achterkant
Ingelijst: Ja
Conditie: In perfecte staat
In perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Bezorging met een koerier is eventueel mogelijk voor 50 euro binnen NL met postcode beginnend met 10 - 37 en 65 euro beginnend met 38-99 (muv de Eilanden/Zeeuws Vlaanderen).
Garantie:
Informatie:
Expédition | |
Heure de début | 28-8-2012 à 11:07 |
Heure de fin | 10-9-2012 à 11:07 |