Theo Voorzaat - Maison délabrée dans un paysage surréaliste - Lithographie en couleurs
Maurice de Vlaminck - (1876-1958)
Monique Gerber - Médaille d'or coeur bronze 24 carats
Peter van den Hurk - FEMME NUE DEBOUT / ŒUVRE ORIGINALE / 101x71cm / CADRE / SIG / 1985
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1800 à 1899 (19e siècle) |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Panneau |
Style | Classique |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 30 x 20 cm (h x l) |
incl. cadre | 37 x 27 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
De kunstschilder Albert Jarardus van Prooijen werd geboren op 7 september 1834 te Groningen. Van Prooijen was op zijn 13de jaar al leerling van de Tekenakademie Minerva in zijn geboortestad Groningen. Hij behaalde hier onder meer in 1853 de 'groote kooninklijke medaille' .
Van Prooijen schilderde en aquarelleerde aanvankelijk marines en stadsgezichten, maar later meer en meer landschappen en ook riviergezichten. Hij is voornamelijk bekend geworden om zijn typisch Hollandse landschappen met vee (o.a. uit omgeving Groningen, Deventer, Zutphen, Vorden en Vaassen)
Vanaf 1869 af woonde en werkte hij voornameljk te Amsterdam.
A.J. van Prooijen overleed op 21 oktoger 1898, op 69-jarige leeftijd in Amsterdam.
In goudvergulde antieke lijst in goede staat.
État | |||
État | Bon | ||
in goede antieke staat | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Moergestel, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Moergestel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-8-2020 à 9:14 |
Heure de fin | 1-9-2020 à 21:29 |