Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig kunstwerk van de kunstenaar Albert van Dalsum (1889-1971). Zonder lijst. Het werk is helaas ongesigneerd maar komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de kunstenaar. Afmetingen board: 55 cm. x 45 cm. Conditie: redelijk tot goed (zie foto's). Het werk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/dalsum. De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd. NB: Op de achterzijde van het board staat een (olieverf) schets van enkele huisjes (Italie).
Expédition | |