Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Een fraaie ets op dik papier gedrukt. Volledige marges aanwezig.
Linksonder in de plaat gesigneerd: A h Bakker Korff "76. (1876)
De afmetingen van deze ets zijn 17,8 cm bij 14,4 cm.
Het papier waarop de ets is afgedrukt meet 27 / 35 cm.
Aan de buitenkant links zit een scheurtje in het papier van
4 mm. Ik vermeld het maar even. De ets wordt tegen een houten plaat
verzonden om vouwen en/of andere schade te voorkomen.
Expédition | |
Heure de début | 2-10-2015 à 13:25 |
Heure de fin | 13-10-2015 à 10:19 |