Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Expressionniste |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 49 x 38 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 150 |
Een FAN-TAS-TI-SCHE serie van 4 pracht werken.
Allen van de kunstenaar Alphons van Leeuwen.
Mooie heldere primaire kleuren, gedrukt op zeer zwaar papier. (zie de laatste foto voor het watermerk in het papier)
Alle vier de werken zijn nog in gloednieuwe staat. Ze zijn alle vier gesigneerd, en twee zijn ook genummerd (oplage van 150 stuks)
Hang deze serie aan de muur op kantoor of thuis, en je hebt echt een "conversation piece"!
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
Er is er 1 in de serie van 4 die een klein vlekje er op heeft van een paar millimeter. Die lijkt oppervlakkig, en is er wellicht met een potloodgum te verwijderen. | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Schiedam, Les Pays-Bas | ||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Heure de début | 16-4-2021 à 15:35 |
Heure de fin | 23-4-2021 à 22:36 |
Le lot se trouve à | Schiedam, Les Pays-Bas |