Donald Lipski - Lithographie offset couleur. Affiche : ROLAND GARROS 1995
Joan Gardy Artigas - Gravure couleur METHAMORPHOSE de 1985
Diana Vandenberg - Citrouille géante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
De litho is handgesigneerd.
Prachtig zwevend ingelijst in een oorspronkelijke lijst.
Heel smaakvol en in prima conditie
Afmetingenzijn met de lijst 48 bij 38 ,en het werk meet 30 bij 20 cm.
De fotos doen het werk helaas geen recht.
Expédition | |
Heure de début | 21-4-2015 à 20:25 |
Heure de fin | 26-4-2015 à 20:25 |