Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerde zeefdruk van Amedee Cortier uit de periode eind jaren zestig.
afmetingen: 51 x 66,5 cm.
Gesigneerd in potlood aan de onderzijde van de druk: A. Cortier en 8/30.
Druk is in goede staat en zit met aquareltape gelijmd in een paspartout met de buitenafmeting van 70 x 100 cm.
Expédition | |
Heure de début | 21-12-2014 à 15:38 |
Heure de fin | 4-1-2015 à 15:38 |