Pierre Collin - Deux gravures ''
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Van deze veelzijdige kunstenaar wordt een kwaliteitsvolle linosnede uit 2003 aangeboden, waarvan de kleuren zeer goed bewaard zijn gebleven.
In potlood links boven gesigneerd, gedateerd en betiteld (zie foto) - goede conditie - niet eerder ingelijst geweest.
Zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten
Expédition | |
Heure de début | 22-10-2016 à 18:35 |
Heure de fin | 30-10-2016 à 10:35 |