Ysbrant - Bateau dans un paysage imaginaire, huile sur toile (encadrée)
Willem Boon - Huile sur toile, Composition 1964 - Encadrée
Wim Carrein - Intérieur baroque, huile sur toile (encadrée)
Ad Blok van der Velden - Maison méditerranéenne, huile sur toile
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Vroeg werk van deze inmiddels overleden veelzijdige Zoetermeerse kunstenaar.
De kleuren van deze 40 jaar oude Linosnede op scrapebord zijn nog goed behouden gebleven.
In potlood voluit betiteld, gesigneerd en gedateerd (zie foto's) - afm: 65x50 cm - afb. ca 53x35 cm
De passe-partout zit er los bij moet worden vervangen - conditie van het werk is redelijk - geringe gebruikssporen
Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden op condities PostNL
Expédition | |