Johan Barthold Jongkind - vue sur la ferme et les champs
Chabab Tayefeh Mohajer - Gravure couleur, Sans titre - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Deze aquarel van een typisch Hollands landschap is gesigneerd en gedateerd linksonder, 2004. Het beeldformaat is 34 x 49 cm; in passe-partout is het formaat 50 x 65 cm. De aquarel is niet ingelijst.
Deze aquarel komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten bedragen (Ned.) € 9 of € 11 (aangetekend). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Expédition | |
Heure de début | 28-12-2014 à 12:15 |
Heure de fin | 11-1-2015 à 12:15 |