Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Mooie aquarel van 2 meerkoeten. De aquarel is gesigneerd en gedateerd linksonder, 1991. Het formaat is 50 x 50 cm. De aquarel is niet ingelijst.
Dit schilderij komst rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten zijn € 9 (gewone verzending) of € 11 (aangetekend). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Expédition | |
Heure de début | 27-1-2015 à 21:11 |
Heure de fin | 10-2-2015 à 21:11 |