18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een typisch Hollands tafereeltje: eenden die relaxen op een aanlegsteiger. Dit olieverf schilderij op paneel werd door André Tigchelaar gemaakt in 2000 en is linksonder gesigneerd en gedateerd. Het formaat van het schilderij is 50x50 cm en het is ingelijst in een aluminium lijst (met een enkel krasje).
Het schilderij kan zonder verdere kosten worden afgehaald, dan wel (aangetekend) worden verzonden: aangetekend Nederland € 11; België € 25.
Expédition | |
Heure de début | 27-9-2015 à 11:08 |
Heure de fin | 11-10-2015 à 11:08 |