Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Vogels en landschappen waren voor André Tigchelaar altijd de favoriete onderwerpen die hij in veel verschillende technieken heeft weergegeven. Deze houtsnippen zijn geschilderd op linnen en daarna is het doek op mdf gelijmd. Het schilderij is rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1996. Het formaat is 53,5 x 37,5 cm.
Het schilderij is dit jaar schoongemaakt, opnieuw gevernist en ingelijst in een strakke goudkleurige alu-lijst. De conditie van het schilderij is dan ook uitstekend. Dit werk komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
Het schilderij kan zonder kosten worden afgehaald dan wel aangetekend worden verzonden (kosten Nederland € 11; België € 16).
Expédition | |
Heure de début | 13-2-2015 à 13:53 |
Heure de fin | 27-2-2015 à 14:08 |