Jon Marten - sérigraphie : abstrait
Mark Witteveen - Dessin, Quatre - Encadré
Kees Verkade - Lithographie encadrée : "Joie exubérante" I - II - 2008 (Cadre soigné)
Francine Van Mieghem - Femme en forme de fil
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Deze vinkjes zijn geschilderd op masonite. Het olieverf schilderij is gesigneerd en gedateerd rechtsonder, 2007. Het formaat is 30 x 40 cm en het schilderij is ingelijst in een eenvoudig aluminium lijstje.
Dit schilderij komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten (Ned.) zijn € 9 of € 11 (aangetekend). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Expédition | |
Heure de début | 28-12-2014 à 12:46 |
Heure de fin | 11-1-2015 à 12:51 |