Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Dit olieverf schilderij van een schuchter waterhoentje is weliswaar klein, maar is toch een echte blikvanger. Het is geschilderd op linnen dat is verlijmd op mdf. Het schilderij is linksonder gesigneerd en gedateerd, 1963. Het formaat van het schilderij is 29,5 x 24,5 cm en het is recent schoongemaakt en opnieuw gevernist. Het schilderij is ingelijst in een goudkleurige alu-lijst.
Het schilderij kan zonder verdere kosten worden afgehaald, dan wel aangetekend worden verzonden (Nederland € 11; België € 16).
Expédition | |
Heure de début | 11-3-2015 à 21:19 |
Heure de fin | 25-3-2015 à 21:19 |