Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Dit olieverf schilderij van een schuchter waterhoentje is weliswaar klein, maar is toch een echte blikvanger. Het is geschilderd op linnen dat is verlijmd op mdf. Het schilderij is linksonder gesigneerd en gedateerd, 1963. Het formaat van het schilderij is 29,5 x 24,5 cm en het is recent schoongemaakt.
Expédition | |
Le lot se trouve à | DEN HAAG, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-4-2017 à 14:46 |
Heure de fin | 5-5-2017 à 14:46 |