Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Twee vazen die Andries Copier voor Leerdam ontwierp en die zowel vòòr als na 1950 in productie werden genomen. Deze vaas is dus zowel gesigneerd als ongesigneerd op de markt gebracht. Een exemplaar is op de vaas zelf gemerkt met het etsmerk van de A.M.N.B.
Dit stel vazen heeft gebruikssporen, die acceptabel zijn. De vazen zijn uiterst geschikt voor kleinere zomerbloemen, tulpjes en roosjes.
De vazen zijn ca. 18 cm hoog.
Verzending als pakket met track & Trace. ( € 6,95 / kosten koper )
Expédition | |
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-8-2017 à 13:47 |
Heure de fin | 18-8-2017 à 13:47 |