Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Ank Spronk uit 1975. Titel: De tocht. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Nummer: 21/22. Afmetingen incl. passe-partout: h40x b50 cm. Afmetingen werk: H20 x b33 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-4-2018 à 14:03 |
Heure de fin | 12-4-2018 à 21:03 |