Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 46 x 42.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 78 x 56 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 19/50 |
Ingelijste ets van Ans Wortel. Voorzien van een aluminium lijst van Barth. Afmetingen incl lijst: H78 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H46 x b42.5cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
État | |||||||||||
État | Très bon | ||||||||||
In zeer goede staat | |||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-2-2021 à 12:46 |
Heure de fin | 4-3-2021 à 19:21 |