Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 66 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige zeefdruk van Ans Wortel, hand gesigneerd. Nummer kan afwijken van de foto.
Formaat is van het totale blad.
Beeldend kunstenares, schrijver en dichter Ans Wortel (1929 – 1996) maakte in haar lange kunstenaarsleven voornamelijk olieverfschilderijen, gouaches en tekeningen.
Haar werk beslaat een periode van meer dan 50 jaar.
Als autodidact begon ze vanuit de traditionele schilderkunst langzaam naar een eigen vorm te zoeken dat ‘abstract figuratief’ genoemd kan worden.
Begin jaren ‘60 begon Ans Wortel, die in Amsterdam woonde, met haar werk bekendheid te krijgen.
In 1963 was er een tentoonstelling van haar werk in het Stedelijk Museum in Amsterdam en in Museum Van Bommel Van Dam in Venlo.
Ook won Ans Wortel in 1963 de prestigieuze 1e prijs bij de Biënnale de la Jeunesse in Parijs.
Het Rijksmuseum kocht werk van haar aan.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Zwaag, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | Zwaag, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-10-2020 à 22:48 |
Heure de fin | 25-10-2020 à 20:55 |