Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een olieverfschilderij op hardboard uit 1957 van de Nederlandse kunstenares Elisabeth (‘Ansèl’) Sandberg-Haan (1937).
-Gesigneerd met haar pseudoniem ‘Ansèl’ en gedateerd, 3-6-1957.
-Niet ingelijst. Het werk heeft wel een ophanghaakje.
-Afmetingen: 37 x 16,7 cm.
-Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
-Conditie: Over het algemeen in goede staat. Het schilderij heeft slijtplekjes, m.n. aan de randen en het heeft een beschadiging in de linkerbenedenhoek (dit zal niet meer te zien zijn als het werk is ingelijst).
Zie ook de foto’s.
(Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog meer werk van Ansèl Sandberg ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
Informatie over de kunstenaar:
Ansèl, pseudoniem van Elisabeth Sandberg-Haan, geboren 27-06-1937 in Leiderdorp, schilder, beeldhouwer, pastellist, tekenaar.
Stijl: Magisch realisme.
Lid van Kunstenaarsverenigingen De Ploegh (Amersfoort) en Centre International de l' Actualité Fantastique et Magique (Brussel).
Ansèl Sandberg was 25 jaar de curator die 1 á 2x per jaar de kunstexpositie in de Keukenhof samenstelde. Elke expositie had een ander thema en bestond uit zo’n 200 werken van 25 kunstenaars.
Literatuur: Ze was gehuwd met jhr. H. C. Sandberg; pseudoniem is Ansèl (Scheen 1969-1970).
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Madonna met kind”).
Kunstenaar: Ansèl, pseudoniem van Elisabeth Sandberg-Haan.
Techniek: Olieverf op hardboard.
Jaartal: 1957.
Afmetingen: 37 x 16,7 cm.
Ingelijst: Nee.
Gesigneerd: Linksonder.
Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
Conditie: Over het algemeen in goede staat. Het schilderij heeft slijtplekjes, m.n. aan de randen en het heeft een beschadiging in de linkerbenedenhoek (dit zal niet meer te zien zijn als het werk is ingelijst).
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het schilderij kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het schilderij kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-5-2018 à 16:10 |
Heure de fin | 3-6-2018 à 16:10 |