Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Kleurtekening door Antoinette van Hoytema
Voorstelling van een hooischuur in Doorn
Losbladig op onderbald, beeldmaat 30x24, onderbladmaat 45x34
Niet gesigneerd, wel gedateerd r.o. 'Doorn Aug 19'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-10-2017 à 15:43 |
Heure de fin | 26-10-2017 à 19:43 |