Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Krachtig werk van Anton Buytendijk, uitgegeven door Prent 190. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (43/190). In goede conditie, enige wat er op het werk aan te merken valt is dat er op de achterkant van het blad een kras zit die aan de voorkant nauwelijks opvalt als een vouwtje, alleen zichtbaar als je weet dat hij er zit.
Afmetingen: 77cm x 56cm (blad), 64cm x 45cm (beeld)
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-3-2018 à 12:05 |
Heure de fin | 29-6-2018 à 20:46 |