Simon Vinkenoog - Deux lithographies signées à la main - 1993
Jeff Koons - Photo encadrée et signée à la main : Michael Jackson et Bubbles - 2012
Michel van Overbeeke - Eau-forte, Duo I - Encadrée
Carel Willink - Lithographie sur pierre : Église d'Athènes - 1987
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Style | Expressionniste |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 15 x 21 cm (h x l) |
incl. cadre | 33.5 x 39.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Krachtige ets (eigen druk) uit het midden van de tachtiger jaren van de vorige eeuw. Na de signatuur volgt een helaas onleesbare tekst (’door zijn …’).
Anton Heyboer:
’Onschuld is handen zonder handeling, voeten zonder te staan.
Alleen beleven van de kwetsing die de geest de ziel aandeed,
zolang de mens zich denkt opgericht te hebben’.
(Deze tekst dient ter verklaring van het hier aangeboden werk, het maakt er geen deel van uit.)
État | |||||
État | Très bon | ||||
Mankeert niets aan. Netjes ingekaderd in een strakke aluminium lijst. | |||||
Expédition | |||||
Envoi | Colis postal | ||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Garantie | |||||