Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een olieverfschilderij van de Nederlandse schilder Anton Rutgers uit ca 1950.
Gesigneerd en ingelijst in de originele houten lijst met gipsen sierrand.
Afmetingen: Lijst, 38 x 32. Beeld, 29 x 23 cm.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: Het werk is in goede staat. Het zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst heeft aan de linkerrand een plekje waar een stukje van de gipsen sierrand eraf is.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Anton Rutgers, geboren in Velp 1905, heeft in Zuid-Afrika gewoond, en is daarna teruggekeerd naar Nederland en woonde en werkte in Bussum. Hij was autodidact en schilderde met name stadsgezichten, landschappen, riviergezichten en havengezichten.
Anton Rutgers staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/69011
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Stadsgezicht”).
Kunstenaar: Anton Rutgers.
Techniek: Olieverf op doek.
Jaartal: Onbekend, ca 1950.
Afmetingen: Lijst, 38 x 32. Beeld, 29 x 23 cm.
Ingelijst: In de originele houten lijst met gipsen sierrand.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: Het werk is in goede staat. Het zou schoongemaakt kunnen worden. De lijst heeft aan de linkerrand een plekje waar een stukje van de gipsen sierrand eraf is.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA). Bij verzending via Postnl: 15,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Heure de début | 30-4-2016 à 15:31 |
Heure de fin | 14-5-2016 à 20:31 |