Joyce van Rijn - Gouache de 1974
Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Anthon Hoornweg - Statue en bronze d'une divinité égyptienne - 1987 - 18/20 - Signée
Anton Heyboer - "Bateau avec boussole" - Eau-forte sur papier Hahnemühle couleur - 53 x 40 cm.
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 31 x 41 cm (h x l) |
incl. cadre | 48.5 x 59 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
État | |
État | Raisonnable |
In de verf van de bomen zit verfverlies, doek bobbelt een beetje en dient gespannen te worden, doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, twee ornamenten in de hoeken beschadigd. | |
Expédition | |