Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titel: Olifant bij water
Jaartal: 1973
Afmetingen blad: 54 cm x 70 cm (Beeld: 50,5 cm x 66 cm)
Oplage: 103/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
Het werk is uitgegeven door Prent 190. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZIM
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-4-2018 à 22:31 |
Heure de fin | 24-4-2018 à 21:31 |