Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
ANTONIUS van BEEK
KIPPEN OP HET ERF
Aquarel in de maat 33 x 43 cm
Gesigneerd onder ant. van beek
In een orginele art deco lijst in de maat 46 x 56 cm
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Expédition | |
Heure de début | 12-5-2014 à 19:36 |
Heure de fin | 22-5-2014 à 19:36 |