Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 33.5 x 50 cm (h x l) |
incl. cadre | 49.5 x 66.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 60 |
Prachtige ets van Antoon van Hemert.
Gesigneerd: A. v. Hemert
Titel: Aan de waterkant
Techniek: originele kleurets
Oplage: 17/60
De ets heeft verzuringsplekken in de buitenrand. De ets zelf is prachtig.
De lijst is beschadigd.
Antoon Willem Joseph Marie van Hemert, (wordt ook wel geschreven zonder "van"),
(1883 Den Bosch-1944 Utrecht) was schilder, aquarellist, tekenaar, pastellist, etser, lithograaf, wandschilder, leraar en vanaf 1909 enige tijd directeur van een drukkerij.
-Opleiding: Rijksakademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam.
-Hij woonde en werkte in Den Bosch, Amsterdam, Amersfoort en Utrecht en gaf o.a. les aan de H.B.S. te Utrecht.
-Antoon van Hemert schilderde, tekende en etste landschappen, stillevens, portretten en christelijk religieuze voorstellingen. Hij was lid van de Vereniging Sint Lucas (Amsterdam) en Arti et Amicitiae (Amsterdam). -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 458.
Ophalen of verzenden
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Aan de buitenranden wat verzuring. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heemstede, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Heure de début | 28-7-2020 à 21:30 |
Heure de fin | 21-2-2021 à 19:50 |
Le lot se trouve à | Heemstede, Les Pays-Bas |